Služby

Naše laboratoř poskytuje jak služby v oblasti expresního profilování tak i profilování genomu na rozličných platformách. Získaná data jsou statisticky zpracována a výsledky mohou být interpretovány některým z nástrojů funkční genomiky.

 Izolace a příprava vzorku DNA, RNA, miRNA

K izolaci používáme kombinaci postupů extrakce organickými rozpouštědly a kolonek renomovaných výrobců – Norgen, Ambion, Kreatech. Značíme stabilními barvičkami AlexaFluor.
 

Expresní profilování

Používáme mikroarrayové platformy Agilent, PhalanxBiotech, Microarrays Inc., MYcroarray. Vlastní PCR arraye v 96 jamkových destičkách.

 

miRNA analýza

Včetně izolace krátkých RNA a na platformách Agilent a Exiqon, dostupné pro široké spektrum rostlin i živočichů.

 

Profilování genomu

Polymorfizmy, aCGH, CNV, ChIP-chip, epigenetické regulace, platformy Agilent, OGT, BlueGnome, 24Sure.

 

PCR arrays

Používáme PCR arraye vlastního designu v destičkovém formátu 96 jamek.

 

Data analýza a bioinformatika

Vaše data statisticky vyhodnotíme a interpretujeme včetně „pathway“ analýzy pomocí MetaCore (GeneGo).

 

Next generation sequencing

Vysoká kvalita sekvenování na platformě HiSeq 2000, díky spolupráci s Illumina certifikovanou laboratoří ve Švýcarsku - FASTERIS https://www.fasteris.com/

 

Zákaznická řešení

Zkonzultujeme s Vámi Váš projekt a navrhneme řešení, zprostředkujeme analýzu i na jiných platformách jako jsou Affymetrix a Illumina s následnou data analýzou u nás v laboratoři.

 

Projektové oddělení

Jsme mladá rozvíjející se biotechnologická firma a uvítáme další partnery do našich projektů v oblasti genomiky, funkční genomiky a molekulárně biologických analýz.